Korzyści

Dlaczego skorzystać z naszych usług?

  1. Cena i jakość jest ważna
  2. Jeżeli zawierają Państwo ubezpieczenie za pośrednictwem Brokera, praktyka wskazuje, że cena może być do kilkunastu procent niższa (przy zachowaniu odpowiedniego zakresu ubezpieczenia). Dzieje się tak dlatego że, klient reprezentowany przez brokera otrzymuje najkorzystniejsze oferty na rynku. Ubezpieczyciele znając specyfikę usługi brokerskiej (wygra najlepszy) starają się przedstawić możliwie najlepsze warunki.

  3. Czas szefa i pracownika
  4. Bywa że klienci sami lub za pośrednictwem swojego pracownika zbierają, porównują i wybierają ofertę ubezpieczeniową. Jednak my uważamy że obiektywnie ocenić kwestie dotyczące ubezpieczeń może tylko specjalista a za takich uważamy się w Perfektbroker. Wierzymy że tak samo jak korzystają Państwo z usług doświadczonego księgowego, prawnika, czy lekarza, warto zaufać również profesjonalistom w dziedzinie ubezpieczeń. Dzięki temu oszczędzą Państwo czas swój i pracowników, a jednocześnie zakupią tańsze i lepiej dobrane ubezpieczenia.

  5. Lojalność
  6. Perfektbroker nie jest związany żadną umową z Zakładami Ubezpieczeń. Jak precyzuje ustawa o pośrednictwie ubezpieczeniowym Broker jest przedstawicielem Klienta i jest zobowiązany do lojalności tylko i wyłącznie w stosunku do niego. Często spotyka się określenie roli Brokera jako Adwokata Ubezpieczeniowego.

  7. Specjalistyczna wiedza na Twoje usługi
  8. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Założyciele Perfektbroker to wieloletni menadżerowie w ubezpieczeniach. Znamy zagadnienia prawne związane z ubezpieczeniami, odpowiednie ustawy, akty prawne i procedury. Potrafimy pomóc w problemach z ubezpieczycielem, z uzyskaniem odszkodowania. Mamy doskonałe rozeznanie rynku, znamy produkty, promocje i specyfikę działania ubezpieczycieli.

  9. No dobrze, a ile to wszystko kosztuje?
  10. Zgodnie z ustawą o działalności ubezpieczeniowej Broker otrzymuje kurtaż od Zakładu Ubezpieczeń za doprowadzenie do zawarcia umowy. Dla Państwa nasze usługi są BEZPŁATNE. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z oferty i naszej obsługi można zakończyć współprace z nami bez żadnych opłat i konsekwencji.